16LU6SwUDdLsAy7XXHSMg7BRbA1kfDoBnZ Bitcoin Email virüs | Güncelleme

Trojans

16LU6SWUDDLSAY7XXHSMG7BRBA1KFDOBNZ henüz internet alan dolaşır başka bir e-posta aldatmaca olduğunu. Bu gizliliğinizi korumak için oldukça para, miktarı aktarmanızı içine kandırmak için amaç bu yana böyle mesaj almak için çok korkutucu. Hadi ayrıntılı. Bu e-posta gönderenler, bilgisayarınızı her hareketini izlemek izin verecek bir şeytani bir virüs tarafından saldırıya uğradı iddia. Özellikle, sizin webcam ve mikrofon aracılığıyla.

Kurban iddia edilen sözde virüs enfeksiyonu gerçekleşti bir yetişkin sitesi ziyaret. Ve şimdi, onlar sizin ‘tarama bu web sitesinde vaktinizi değerlendirmek’ bir kayıt var onların yalan inanman scammers istiyorum. E-posta gönderenler talep onların sessizlik için para ödüyorsun. Bitcoins sorulan miktarı dahil web cüzdan için aktarım sürece ödün dosyaları online, yayınlanmayacak söz veriyorlar.

Bu e-postadaki tek bir kelime değil gerçek olduğunu anlamamız gerekir. 16LU6SWUDDLSAY7XXHSMG7BRBA1KFDOBNZ e-posta kullanıcıları korkutmak için tasarlanmış bir aldatmaca yok. Bu iletiyi gelen kutusu içinde tutmak için gerek yoktur. En kısa zamanda onu almak, silmek için öneririz. Sonra bu e-posta aldatmaca arkasındaki neden potansiyel tehditlerden bilgisayarınızı tarayarak araştırmak emin olun. Böyle bulunursa, bilgisayarınıza herhangi bir zarar edemiyoruz bu yüzden hemen, kaldırın.

Scamware parazitler senin PC ezelî davet işgal edemez. Bu söyleniyor, cihazınızda bu haşere izin vermez sürece, bu sızmak mümkün olmayacaktır. Bununla birlikte, hackerlar potansiyel tehdit için kör olman için çeşitli hileler kullanın. Onlar da güçlü sen saflık ve farkında bile olmadan bu tür parazit kurmanıza yapmak için acele, güveniyor. En sık, bu olur virüslü reklamlar ve bağlantılar, Hızlı Kurulum modu altında yazılım paketlerini yüklemek veya ekleri and/ veya yürütülebilir dosyaları içeren açık spam e-postalar’ı tıklatın.

Enfeksiyon ücretsiz bilgisayarınızda tutmak istiyorsanız, daha gayretli olmak gerekir. Tehlike her yerde pusuda. Hatta görünüşte güvenilir bir reklam bu bir anlaşma o görünüyor gerçek olamayacak kadar iyi teşvik etmektedir. Onlar tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine neden olabilir beri açık herhangi bir şüpheli görünümlü bağlantıları ve reklamlar, yönlendirmek en iyisidir. Biz de son derece bir Custom/ Gelişmiş tip-in tesisat tercih etmenizi öneririz ve dahil edilebilir herhangi bir ek yazılım seçimini kaldırın.

Bu korkunç e-posta aldıysanız, panik yapmayalım. Sakin ol ve rasyonel düşünmeye çalışın. Crooks iddialarının doğru olduğunu sağlam kanıt vardır. Hiçbir gerçek kanıt yoktur. E-posta bilgisayarınıza virüs bulaşmışsa veya herhangi bir özel veri çalıntı olduğunu sağlam bir kanıt içermiyor. Onların hileci düşmek değil ve kesinlikle onlara herhangi bir para göndermeyin. Bu aldatmaca olarak bu e-posta almak ve silin. Bundan sonra bizim tavsiye izleyin ve asıl sorun için bilgisayarınızı tarayın ve at gitsin. Panik ve korku sizin eylemleri kontrol izin vermeyin. Sakin olun ve böyle bir sorun neden oluyor gerçek scamware parazit kaldırın.

16LU6SwUDdLsAy7XXHSMg7BRbA1kfDoBnZ Bitcoin Email kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala 16LU6SwUDdLsAy7XXHSMg7BRbA1kfDoBnZ Bitcoin Email bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *