135qVXXBZb3v2tQcLJRA8UAndiUYNybh3J Bitcoin Email Virus kaldırmak | Güncelleme

Trojans

135qVXXBZb3v2tQcLJRA8UAndiUYNybh3J e-posta kullanıcıları korkutmak ve onları kendi kişisel verilerin gizli tutulması karşılığında fidye ödemek yapmak için tasarlanmış başka bir sahte iletileri olduğunu. Bu mesajı geride crooks, bilgisayarınıza bir Truva atı bulaşmış ve seni uzun bir süre mi gözetliyordun iddia. Ayrıca enfeksiyon nedeniyle, ziyaret ettiğiniz bir pornografik site olduğunu belirtin. Ve iken bu site tarama, onlar iddia edilen web cam kesmek ve sana casusluk. Onlar bir silah şantaj için bu görüntüleri dönüştürün.

Bu e-postadaki bir kelime inanmıyorum. Bu sen ve gereksiz eylemler içine acele yapmak korkutmak için oluşturulan bir uyarıdır. Hackerlar Bitcoin şeklinde bir fidye ödemek istiyorum. Bu e-postanın göndereni size anlatıyor bir şey yapmak çok önemlidir. Paniğe gerek yok. Sadece mesaj bu sahte e-posta kabul ve silin.

Kötü haber ise, bu e-posta aldatmaca için bir sebep yoktur. Bu iletiyi alırsanız, bu scamware için kurban düşmüş ettik anlamına gelir. Bilgisayarınıza erişimi senin parola, oturum açma kimliği, e-posta adresleri, vb vardır kötü bir parazit bir yerlerde saklanıyor. Bu gibi tehdit aygıtınız kendi başına giremezsiniz. Yalnızca bilgisayarınızı istila etmek için izin verir. Sen spam e-posta ekleri ile açıldı, virüslü bir linke tıklandığında veya kötü amaçlı yazılım içeren freeware yüklü.

Yazılım yüklediğinizde bilgisayarınıza erişmek için gizli tehditleri önlemek için Custom/ Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’nda seçmeniz gerekir. Bu şekilde, herhangi bir ek yazılım dışarı-in tercih etmeniz için görülebilecek. Torrent dosyalarını ve sahte bir scamware dağıtım dahil güncelleştirme istekleri. Siber suçlular saflık ve dikkatsizlik gelişirler. Internet’e göz atarken daha dikkatli olman öğrenmek gerekir. İnternette gördüğünüz her şey güvenilir olduğunu biliyoruz. İki kere üstünde bir gölgeli bağlantı ya da reklam tıklatmadan önce çalışkan ve düşünmek olabilir.

135qVXXBZb3v2tQcLJRA8UAndiUYNybh3J Bitcoin e-posta parolanızı ve inandırıcı görünmesi için diğer e-posta bilgileri içerir. Ancak, böyle ‘kanıt’ yeterince iyi değil. Ne yapmanız gereken bu aldığınız bu e-posta silmek ve bu kabus için sorumlu scamware parazit için bilgisayarınızı tarayın etmektir. Bu e-postayı görmezden gerekir bir uyarıdır. Gizliliğinizi ve güvenliğinizi tehlikeye ve sahtekarlardan sizden değerli bilgi çalmak için başarmış bir işaretidir.

Verilerinizi güvenli ve kimse duyarlı bilgileri elde emin olmak için cihazınızda pusuda ve sorun neden olan scamware zararlı kurtulmak gerekir. Daha fazla zaman sen harcamak senin durumun daha kötüye gider. Şimdi harekete geçin!

135qVXXBZb3v2tQcLJRA8UAndiUYNybh3J Bitcoin Email Virus kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala 135qVXXBZb3v2tQcLJRA8UAndiUYNybh3J Bitcoin Email Virus bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *